Pozycjonowanie Mikołajki

Pozycjonowanie stron Mikołajki

Bądź numerem jeden w Mikołajkach! Zaskocz i prześcignij konkurencję dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Dowiedz się więcej!

Jak się pozycjonować lokalnie w Mikołajkach?

Mikołajki to prawdziwa mekka turystyczna – pełno tu hoteli, pensjonatów, restauracji, a także (jak nie przede wszystkim) atrakcji, w tym przystani Żeglugi Mazurskiej. Nic więc dziwnego, że konkurencja jest ogromna! Jak więc ich wszystkich prześcignąć? Proste – zacznij się pozycjonować lokalnie!

mikołajki foto

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie w sensie ogólnym to szereg działań, mający na celu wypozycjonowanie Twojej strony tak, aby znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Dlaczego pozycja w Google jest taka ważna? Ponieważ jest to obecnie najpopularniejsza metoda do odszukania interesujących nas usług. Dzisiaj wystarczy wpisać „hotel Mikołajki”, aby znaleźć szeroki wybór ofert. Stąd też wiele firm decyduje się na pozycjonowanie – w celu prześcignięcia konkurencji i znalezienia się na upragnionym pierwszym miejscu, na pierwszej stronie Google. Bo jak wiadomo, to właśnie pierwsza pozycja (a w zasadzie pierwsze trzy) daje gwarancję, że potencjalni klienci wybiorą właśnie Twoją stronę.

Jak wygląda lokalne pozycjonowanie?

A czym się w takim razie różni zwykłe pozycjonowanie od pozycjonowania lokalnego? W zasadzie to nie ma między nimi ogromnych różnic. Jedyne, co wyróżnia pozycjonowanie lokalne to to, że za cel obiera się nie cały kraj, a miasto (lub region), w którym świadczymy nasze usługi. Bo po co Warszawiakowi oferta fryzjera z Mikołajek? Lokalne pozycjonowanie jest wtedy, kiedy chcemy przyciągnąć miejscowych (lub turystów) do naszej firmy. Jak to się więc robi?

Chociażby poprzez korzystanie  z Google Maps  – tworząc specjalną wizytówkę, na której znajdują się dane Twojej firmy (w tym zdjęcia), po wpisaniu danej frazy kluczowej (związanej z Twoją działalnością) pojawi się ona na mapie Google. Taka wizytówka sprawia, że Twoja firma wydaje się profesjonalna i bardziej wiarygodna w oczach użytkowników. Wśród innych opcji jest również możliwość napisania opinii na temat Twoich usług. Boisz się tych negatywnych? Niepotrzebnie! Jeżeli dbasz o klienta i podchodzisz do pracy z profesjonalizmem, na pewno będą one mniejszością!

Bardzo skuteczną formą pozycjonowania lokalnego jest zdobywanie wartościowych linków prowadzących do Twojej strony. Z racji, że mówimy o lokalnym SEO, powinny być to portale lokalne, np. forum, strona z wiadomościami, blog turystyczny, itp. Dzięki temu Twoja strona będzie bardziej widoczna, a co za tym idzie – będzie wyżej w Google.

Oczywiście w tym wszystkim nie można zapomnieć o optymalizacji strony. Trzeba zadbać o oryginalną, wartościową treść, na której znajdują się potrzebne informacje o Twoich usługach, a jeżeli działasz na kilku regionach, warto stworzyć dedykowane pod nie podstrony. Tym sposobem można umieścić dużo więcej lokalnych fraz kluczowych, przez co Google umieści Twoją witrynę wyżej.

Zainteresowany? Pozycjonowanie lokalne to coś, czego Twoja firma potrzebuje? To zgłoś do naszej agencji SEO, która się w tym specjalizuje!

Mikołajki - miasto na Mazurach

Mikołajki jest miastem znajdującym się w województwie warmińsko-mazurskim. Jest położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, a dokładniej nad jeziorami Tałty i Jeziorem Mikołajskim. Według danych z 30 czerwca 2012 roku liczba mieszkańców wynosiła 39 44.

Miasto turystyczne Mikołajki

Mikołajki to przede wszystkim miasto turystyczne – i to głównie wokół turystki obraca się jego cała gospodarka. Oprócz kilkaset miejsc noclegowych w postaci pensjonatów i kwater prywatnych, w Mikołajkach znajduje się również półtora tysiąca miejsc w hotelach. Najsłynniejszym z nich jest luksusowy Hotel Gołębiewski.

Jedną z większych atrakcji turystycznych w Mikołajkach jest przystań Żeglugi Mazurskiej. Każdy wielbiciel żeglowania i sportów wodnych często odwiedza to miasto, korzystając także z usług Wioski Żeglarskiej będącej w centrum. Wśród zabytków Mikołajek można natomiast wymienić cmentarz żydowski z 1881 roku, neogotycki kościół katolicki Matki Boskiej Różańcowej z 1910 roku oraz klasycystyczny kościół ewangelicko-augsburski pw. Świętej Trójcy.

mikołajki miasto

25

LOKALNYCH FRAZ KLUCZOWYCH


10

LINKÓW ZEWNĘTRZNYCH


30x

KATALOGÓW


100 %

GWARANCJI SUKCESU